Мобільним телефоном користуються щодня. На сьогоднішній день практично неможливо уявити себе без мобільного телефона. Телефони стали настільки невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, за допомогою них ми підтримуємо зв’язок із своїми родичами, друзями, співробітниками, де б вони не були, на роботі, в іншому місті, в іншій області, в іншій країні; Користуємось телефоном під час роботи, як маленький помічник, під час навчання тощо.

Завдяки мобільній революції, щодня появляються все нові та нові смартфони, які отримують більше та більше можливостей. Як зазначає статистика, у всьому світі мобільних телефонів у п’ять разів більше ніж комп’ютерів.

Головна перевага телефону полягає в тому, що незважаючи де б ви не були, в різну пору доби, ви можете бути на зв’язку .Це дуже добре, особливо якщо вам потрібна термінова допомога. Вибір сучасних гаджетів різноманітний.

Проте, мобільна революція завдала ряд проблем при купівлі мобільного телефона. Люди почали бачити один одного не так часто, але створивши інтернет, появились відеодзвінки, які дають можливість спілкуватись та бачити один одного на великій відстані. Мобільний зв’язок вимагає досить багато грошей, і люди повинні контролювати кількість грошей на їх рахунках постійно, але попри це завджи будете на зв’язку. Але найбільший недолік мобільних телефонів, звичайно, їх шкідливий вплив на здоров’я людей, на превеликий жаль, до цієї проблеми виправдання немає.

Не дивлячись, на ці проблеми, можна зрозуміти, що кожну із цих наведений вище проблем, є корисне вирішення.

Завдяки революції, телефон, яким ви користуєтесь зараз, має більше потужності ніж комп’ютер, який використовувався астронавтами місячної місії Аполлон 11.Це говорить про те, що вчені змогли зробити прогрес у кращу сторону.

TOP цікавих фактів про мобільні телефони, про які ви навряд чи замислювалися:

-6,8 мільярдів людей живе на нашій планеті і тільки 3,5 мільярда користується зубними щітками, а 4 мільярди — мобільними телефонами;

-91 % дорослих користувачів ніколи не виключають своїх мобільних телефонів протягом всієї доби;

-в США 25 % абонентів мобільного зв’язку користуються лише мобільним Інтернетом;

-у всьому світі мобільних телефонів у п’ять разів більше ніж персональних комп’ютерів;

-82 % дорослого населення США мають і використовують мобільні телефони;

-у Великобританії 51 % мобільних абонентів використовують смартфони. Однак у США — 49 %;

-90 % всіх текстових повідомлень (SMS) прочитуються протягом трьох хвилин після доставки;

-мобільний телефон, який продавався у 1983 році у США, мав вартість 4000 $ за одиницю;

-у 2012 340 000 iPhone були продані Apple протягом одного дня;

-порівняно з ручками туалетів мобільні телефони мають у 18 разів більше бактерій;

-90 % всіх мобільних телефонів у Японії водонепроникні. Це здається дивним, але молодь часто їх використовує у душі;

-випромінення мобільного телефону може спричинити такі негаразди для здоров’я як плутанина свідомості, головний біль і безсоння;

-Мартін Купер був першою людиною, хто здійснив перший у світі телефонний дзвінок за допомогою мобільного телефону. Це було у 1973 році. Він працював тоді над розробкою цих пристроїв у Motorola;

-Apple iPhone було продано більше ніж усіх продуктів Microsoft будь-коли.