Часті запитання

Кожна ситуація унікальна, коли мова йде про ремонт мобільного телефону. Наші висококваліфіковані та професійні технічні працівники прагнуть надати Вам швидке та професійне обслуговування та повернути Вам пристрій якомога швидше.

Як вас знайти?

Ми знаходимося по вул. Шевченка, 56  півпідвальне приміщення!

Які типи мобільних телефонів або планшетів ви відновлюєте?

Ми ремонтуємо всі смартфони, планшети, ноутбуки, ПК та телевізори доступні на ринку, включаючи смартфони Apple, Samsung, Motorola, Blackberry, HTC, Nokia і Huawei.

Як дізнатися, чи потрібна заміна дисплейного модуля?

Якщо оригінальний екран телефону не дає зображення, повністю білий, або має будь-які мертві пікселі, то вам потрібно буде виконати заміну дисплейного модуля, оскільки дисплею було завдано незворотного пошкодження. Ще не впевнені? Надішліть фотографію поточного стану телефону під час його роботи на viber(+38 068 811 62 26), і ми зробимо все можливе, щоб продіагностувати його.

Вам потрібна моя SIM-карта?

Ні, нам не потрібна ваша SIM-карта, ми без неї протестуємо повністю ваш пристрій.

Скільки часу займе ремонт?

Ми знаємо, наскільки важливим для вас є ваш пристрій, тому зазвичай ми ремонтуємо і повертаємо ваш мобільний телефон протягом однієї години. Ми маємо безліч запчастин до смартфонів на складі. Крім того, у нас є велика кількість екранів, зарядних портів, камер, акумуляторів, витратних матеріалів для планшетів тощо. Проте деякі запчастини потрібно спеціально замовляти.

Скільки це коштує?

Як тільки ми діагностуємо проблему, ми можемо надати точну ціну по ремонту мобільного телефону. Список найпоширеніших проблем, таких як ремонт екрана, ремонт скла та інші ремонтні роботи з мобільним телефоном та планшетом дивись за посиланням https://enout.com.ua/service/remont-telefoniv/

Які запчастини ви використовуєте для ремонту?

По можливості ми використовуємо лише 100% оригінальних запчастин. Якщо оригінальні запчастини недоступні, ми запропонуємо найкращу OEM-запчастину.

Які способи оплати ви приймаєте?

Ви можете оплатити готівкою. Також, ми приймаємо всі основні кредитні чи дебетові картки.